17.06.2017

Aracımı Güneşli Speedy Özel Servise bakıma verdim

Ramazan Bayramı sebebi ile memleketim Kayseri' ye gitmeye karar verdim. Bu sebeple 20012 Model Citroen C4 1.6 eHdi Confort Plus arabama bir çekap yaptıralım uzun yolda başımız ağrımasın istedim. Şirketimizin çalıştığı servise aracı kontrol için gönderdim. Servis bana dört balatanın değişmesi gerektiğini ön disklerinde taşlaması gerektiğini söyleyerek 450 TL bir ücret çıkardı. 

Bende daha arkadaşlarımdan duyduğum ve arası gördüğüm bize yakın olan Güneşli Speedy şubesine aradım ve telefon ile durumu izah ettim aracı getirmemizi tüm sorunlarımı kontrol ederek iki saat içinde çözebileceklerini söylediler. 

Aracı Güneşli Speedy verdim ve detaylı bilgi istediğimi belirttim. Yarım saat içinde bana aşağıda fotoğraflar ile whatsapp üzerinden bilgi verdi. 2 saat sonrada aracımın hazır olduğunu ve toplamda 475 TL bir servis bedelinin olduğunu belirtiler.

Sonuç olarak sizin tadınıdığınız ve şirket araçlarınızın düzeli bakımını yapan bir yer bile olsa sizi yanlış yönlendirebilir. Ama hiç tanımasanız da  yapılması gereken işi daha ucuza doğru bir şekilde yaptırmış olmam benim memnun kalmamı sağladı. İşini güzel yapan ve franchise ile Türkiye' de 50 şubesi olan Speedy Özel Oto Servisi ile böyle tanıştım ve sizleri de bilgilendirmek istedim. Güneşli Şubedeki Yetkili Ercan Şahin beye teşekkür ederim ve Speedy tavsiye ederim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Saygılar, Sevgiler...
Hüseyin Dikmen