2.08.2012

Melih Gökçek’ten Twitter takipçilerine iftar yemeği!

Sosyal medyada yüzbinlerce takipçisi bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, twitter takipçilerine iftar yemeği vererek bir ilke imza atıyor. 

Gökçek, bugün Twitter sayfasından konu ile ilgili şu notları aktardı: 

“SEVGİLİ TWİTTER ARKADAŞLARIM, RAMAZAN DOLAYISIYLA HALKLA HERGÜNE İFTAR SOFRALARI KURUYORUZ. 8 SABİT NOKTA VE BİR BÜYÜK İLÇE İFTARI YAPIYORUZ.
KAÇ GÜNDÜR TWİTTERDAN "BAŞKAN BİR İFTARDA BERABER YAPALIM" DİYENLER VAR. BENİM SADECE BU CUMA GUNÜM DOLU DEĞİL.(yani YARIN) ...
BU NEDENLE YARIN AKŞAM BİR TWİTTER İFTARI YAPALIM. GELECEK ARKADAŞLAR SAAT 19'DAN ÖNCE GELİRLERSE İFTARA KADAR BİR SOHBET, İFTAR SONRASI İKİNCİ SOHBET YAPARIZ. İFTARA 100 BAYAN, 100 ERKEK ARKADAŞ DAVET ETMEK İSTİYORUM.

İFTARA KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR LÜTFEN RUMUZLARINI, İSİM VE SOY İSİMLERİNİ VE TELEFON NUMARALARINI EKSİKSİZ OLARAK  0 312 505 20 00 NOLU TELEFONA İLETSİNLER.KENDİLERİNE NEREDE BULUŞACAĞIMIZI HEMEN İLETECEĞİZ. İFTARIMIZA SADECE LİSTEDE İSİMLERİ YER ALAN ARKADASLARIMIZ GİREBİLECEKTİR. LUTFEN KESİN GELECEK ARKADAŞLARIMIZ ARASIN VE BU SURETLE BASKASININ HAKKINI KULLANMAMIŞ OLURUZ. BUYRUN TLF'LARINIZI BEKLİYORUM.

ANKARA İÇİ VEYA DIŞI GELMEK İSTEYEN HERKES MİSAFİRİM OLABİLİR.

İFTAR YAPACAĞIMIZ YERİ TELEFONLA BU GECE KAYITLARINI YAPAN BÜTÜN ARKADAŞLARA İLETECEĞİZ.”

İRTİBAT NUMARALARI 5052000, 5052001,5052002,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Saygılar, Sevgiler...
Hüseyin Dikmen