13.10.2016

Kairos Dolandırıcılığı Cevaz Veren Fetvalara BİLİMSEL REDDİYE…


ÖNEMLİ UYARI UNUTMAYIN!
BU YAZIYI SOSYAL AĞLARDA LÜTFEN PAYLAŞALIM…

Her şey den önce bu işi yapanlar ve yapılmasına destek olanlar Vergi Usul Kanunu göre ciddi bir kaçakçılık suçu işlemektedirler.

Fetva Veren Kişiler Derki!

1- 70 Ülkede faaliyet gösteren güçlü global bir şirket…
 • 70 Ülkede faaliyet gösteren bir şirketin Türkiye Sitesi http://www.kairosplanetturkey.com/ bir telefon numarası bile yok. 
 • Ticaret Sicil Kaydı Yok! Yani zerre vergi ödemeden milyonlarca dolar hırsızlık yapıyor. Vergi demek tüyü bitmemiş yetimin hakkıdır. Dünyadaki mazlum Müslümanların hakkıdır. Hiçbir din kaçakçılığı emretmez kul hakkını yemeyi emretmez. 
 • Madem bu 70 ülkede faaliyet gösteriyor lütfen Dünyanın en büyük 10 ekonomisine sahip Ülkelerdeki temsilciliklerin telefon ve iletişim bilgilerini versinler bir görüşelim.

2- Dünyanın en büyük şirketleri bu sistem ile internet güvenliğini sağlıyor…

 • Dünyanın en büyük güvenlik şirketleri neredeyse bilgisayarın çıktığı tarih ile yaşıtlar bunların hiçbirinin binlerce üst düzey mühendisin aklına gelmemiş bu sistemi İngiltere’ de bir bakkal sermayesi ile açılmış şirket düşünmüş ama bu müthiş buluş nedense internet sohbetleri bile konuşulması yasak gizli toplantılarda anlatılabilir vaybe… Evet iyi bir buluş bir garajın içinde de bulunabilir ama bu herkesi zengin edecek ya da gelir sağlayacak bir sistemse gizlemek yerine çok reklam edilmesi gereken bir konudur. 
 • Bu sistem internet güvenliği şirket bilgilerinin güvenliği yerine tam tersi bir güvensizlik ve suçu paylaşma ortamıdır.
 • Lütfen derin araştırmalarınız sonunda bu şirketi veri gizliliği internet güvenliği için kullanan ve gelir elde ettiği 10 tane dünyanın tanıdığı şirket ismini zikreder misiniz?
 • Türkiye’ de kendi sitelerinde Nissan markasının adını kullanmışlar. Nissan kendi resmi sitelerinden yazılı açıklama yaparak böyle bir şirket ile hiçbir ilişkimiz yoktur diyor. Buyurun linki: http://www.nissan.com.tr/otomobil-haberleri/kairos-teknoloji-sozlesme bu büyük şirketin bile yalanlaması site yetmez mi?
 • Yine kendi sitelerinde Sony nin adı kullanılmış Sony de ben bilgilendirdim yakında onlarında yazısı çıkar. Ama bu şirketler bu adamları dava edemiyorlar çünkü Türkiye' de yasal resmi bir şirket veya muhatap yok...
 • Sakın gizli olduğu için Nissan inkâr ediyor demeyin kimse inanmaz bu yalana…


3- Herkes Hürriyet gazetesinin haberine göre şirketi dolandırıcılık ile suçluyor. Haber mahkeme kararı ile kaldırıldı iddiası.4- Adamların bilgi toplam gibi bir derdi yok zaten bütün bilgileriniz ellerinde kapalı açık tüm telefonlar kayıt altında evdeki işyerindeki bilgisayarlar zaten erişimde hiç gerek yok senin evindeki bilgisayardaki verileri çalmaya…


 • Türkiye’ de ve dünyada öyle kriptolama yöntemleri vardır ki çözülmesi yada kırılması imkansızdır diyebilirim. Bu her şey  kayıt ediliyor telefonun bilgisayarın gibi aslı ispat gerektiren safsata haberlerin bilimsel kaynağı nedir?
 • Bu iddiayı ortaya atan kişi internet okuduğu hiçbir bilimsel dayanağı olmayan haberlere mi dayandırır yoksa hangi cihazı teknik olarak incelemiş ve hangisinde böyle bir şey olduğunu tespit etmiş ve ispatlamıştır sorarım. Unutmayın bu sözleri sarf eden insanlar bilgisayarın ya da telefonun mucitleri değil onu günde 10 saat açık bırakıp alın teri ile para kazandığını zanneden insan topluluğudur. Bu sebeple ki hiçbir iddiayı ispatlamaya muktedir değillerdir.


5- Her türlü araştırmayı gece gündüz günlerce yaptık ve bu karlı bir iştir. Dinen sakıncası yoktur %99 riski yoktur.
 • Madem araştırma yaptınız lütfen bu bilimsel araştırmaları belgeleri ile sunar mısın konuşarak değil?  
 • Bir sürü matematiksel işlem yaptık hesapladık %99 riski yoktur dediniz? Mademki matematik profesörüsünüz ve sizlerden başka bu işi kimsenin düzgün anlamadığını düşünüyorsunuz sorarım sizlere hangi üniversitenin hangi matematik bölümünde dekansınız söyleyin bizde bilelim. Ya da niyetiniz halis ise bu işin matematiği yapacak Devletin bir sürü hocası var size ne gerek diye sormazlar mı? 
 • Mademki bu sistem %99 risksiz ve güzel kazanç getiriyor ve devletim binlerce bilgisayarı var devlet bu işi yapsın da yer altı kaynağı olan petrol yerine bizde millet olarak bundan zengin olalım.


6- Diyorlar ki! Şirket topladığı paranın hepsini dağıtıyor
 • Şirket amme hizmeti mi yapıyor?
 • Seni neden alt üye bulmaya ya da evinde 10 bilgisayar almaya teşvik ediyor
 • Madem para kazanmıyor amme hizmeti yapıyor gitsin aç insanları doyursun. Evsizlere yardım etsin yardım yapması için bu kadar teferruata gerek mi var?
 • Bir işte de para olacak her yeni getirdiğin üye (kurban) olacak ama şirket para kazanmayacak akıl alır gibi değil?


7- Emeğinin karşılığını alıyor deniyor…

 • “Günde 10 saatten az çalışırsa kaç saat çalışırsa ona göre paranızı alırsınız. Diyelimki Gümüş paket aldınız ve günlük 10 saat çalıştırdığınızda size getirisi yaklaşık 4 dolardır. Günde 10 saat yerine 5 saat mi çalıştırdınız o zaman size 2 dolar getirisi olur.”  Yazı aynen kendi web sitelerinde yazdığı gibi şimdi sorarım size emek bunun neresinde?
 • Saatlerce bilgisayar başında çalışan veri işleyen insanlar emek sarf eder. Bu sistemle kıyasladığında  neresinde emek var? (Gelip iki tıklarım Mouse offf çok yoruldum)
 • Emek nedir? Bir işin yapılması için harcanan beden ve kafa gücü, çalışma yani…
 • 10 Saat boyunca bilgisayar çok büyük şirketlerin şifrelerini gizliyor ondan ona atlıyor yalanı…
 • Bu emek karşılığında size yılda %250 (rakam kendi sitelerinde yazıyor) kazanma fırsatı veriyorlar. Yapmayın kazananlar elbet olacak ama kul hakkını yiyerek olacak ayrıca sistemin fişini çektiklerinde binlerce mağdur olacak bu kaçınılmaz sondur.


8- Kesinlikle saadet zinciri değil deniyor…

 • Bunun saadet zinciri olduğunu anlamanız için aşağıdaki yazımı bıkmadan usanmadan sonuna kadar okumalısınız.


Şimdi gelelim yıllardır bildiğimiz adı, ve yapılış şekli farklı anlatılsa da özünde dolandırıcılık olan bu sistemin ayrıntılarına...
“Kairos Planet" veya "Kairos Teknoloji” ya da en bilenen adıyla “SAADET ZİNCİRİ” Bu yeni nesil dolandırıcılığı anlatmadan önce sizlerle birlikte “Ponzi Planına” nedir bir göz atalım.

Ponzi Oyunu, ”Ponzi Düzeni, Ponzi Scheme, yatırımcılara kendi paralarından geri dönenle veya sonraki yatırımcılardan gelen paralarla ödemenin yapıldığı bir dolandırıcılık yöntemidir.

İktisadi olarak iyi konumda olan bir ülkede faiz oranları oldukça düşüktür. Bu bir nedenle fona ihtiyacı olan kişiler için ucuz borçlanma demek olduğu kadar birikimlerini değerlendirmek için faiz geliri talep edenler için de düşük kazanç demektir. İşte bu noktada kişi, finansal kurumların vadettiğinden daha fazla faiz getirisi önererek yatırımcı kazanmaya çalışır. Örneğin ülkedeki faiz oranı %3 ise Ponzi Oyunu oynayan kişi yatırımcılara %10 faiz önerir. Ardından %10 faiz getirisi vadettiği kişilerin parasını ödemek için yeni yatırımcılara %11 faiz önerir. Aynı şekilde %11 faiz önerdiği kişilerin parasını ödemek için yatırımcılara daha yüksek faiz önerir. Bu döngü sayesinde ülkede finansal istikrar sürdüğü sürece hem oyunu oynayan kişi hem de yatırımcılar kazanmış olur. Ama bu haksız bir kazançtır neden olduğunu yazının devamında anlıyor olacaksınız.

Tarihte bilinen ilk ponzi oyunu, bu sisteme adını veren Charles Ponzi tarafından 1920 yılında gerçekleştirilmiştir. Ponzi, bu oyun sayesinde kısa sürece 10.000 yatırımcıyı posta pullarını kullanarak bir arbitraj karı elde ettiğine inandırmış; ancak aslında ortada olmayan bu karlar nedeniyle oyun daha fazla sürdürülememiş ve sistem kısa sürede çökmüştür. Türkiye’de saadet ve titan zinciri adıyla bilinen yöntemler ponzi oyununa örnek olarak verilebilir.

Ponzi sistemi yaklaşık 100 yıldır uygulanan kötü niyetli insanlar tarafından network marketing sektörü ticari modeli altında pazarlanmaya devam eden bir dolandırıcılık oyunu olarak devam ediyor. Bugün “Kairos” adıyla yepyeni yalanlar üreterek çok kısa sürede ülkemizden binlerce insanı dolandırarak 10 ay gibi kısa bir sürede 25 Milyon Dolar dolandırmayı başarmıştır.
Son yıllarda mobil ve internet iletişiminin artmasıyla bu gibi kötü niyetli organizasyonlar çoğalarak artmaya devam ediyor bu sistemler “hyip” olarak da aratırsanız mantığını daha detaylı anlayabilirsiniz ömürleri (3 ila 1 yıl ortalama olarak değişir.)

“Meraklandırmak istemiyorum fakat bir sorum olacak. Bu zamana kadar bilgisayarınız için çalıştınız, taksitlerini ödediniz. Belki de bir keyif aracı olarak kullandınız. Şimdi bilgisayarınızın sizin için çalışıp aylık gelir sağlayacağını söyleseydim, bundan yararlanmak ister miydiniz?” Ekip kurmak zorunda değilsiniz istedğiniz kadar kazanabilirsiniz basitçe ne kadar para yatırırsanız biz size 2 katından fazlasını veririz smile ifade simgesi güzel değil mi ! Şeklinde sunumlarla insanları kandırmaya devam ediyorlar,

Sözde Kairos Teknoloji Planı ticaretinde, sizin bilgisayarlarınızda ki harddiskleri kiralayarak günlük belli sürelerde açık tutarak depolama (storage ) hizmeti sağlıyorsunuz bunun içinde bir giriş bedeli ödüyorsunuz.

Sistemin ayrıntılı bir kazanç planı şeması var ama mantık her ponzide olduğu gibi aynı normal yasal yatırım organları dışında kazanç vaad etmesi bunu da çok güzel bir makyaj yaparak sanki sizin bilgisayarınızdan elde edilen hizmet sayesinde bir kiralama olduğu söylenerek sistem çalışıyor tek amaç ponzinin temel mantığı, saadet zinciri oluşturmak bu tarz sistemler belli bir süre sonra kapanmaya mahkumdur. ortada bir ticaret yoktur, sadece hileli ve cezbedici yollarla kurbanları kandırmayı hedeflemektedir. Bu sisteminin dolandırıcılığını anlamak için 100 kişi olan bir köy hayal edin yani 100 kurban var baştaki 1-5 kişi para kazanırken diğerleri dolandıracakları yeni kurbanlar bulamadıkları için kazıklandıkları ile kalacaklardır. Düzen en yakın arkadaşını akrabanı dolandırmak ile başlar…

Sistemde ekip kurmanızda kazanabileceğiniz söylenir örneğin: 597$’lık paket ile başladığınızda aylık 124$ ve toplamda 1 yılda 1.492$ kazanacaksınız. Yani 2.5 katına çıkıldığı bilgisi veriliyor dikkat ederseniz yatırdığınız paranın 2 katından fazlasını taahüt ediyorlar sadece günde belirli saatler bilgisayarınızı açık tutarak ne kadar etkileyici değil mi?
Son günlerde ülkemizde yasa dışı olarak faaliyet gösteren Kairos Planet dolandırıcılığını anlatmadan önce sizlerle birlikte ponzi planına bir göz atalım Ponzi Oyunu, ”Ponzi Düzeni, Ponzi Scheme, yatırımcılara kendi paralarından geri dönenle veya sonraki yatırımcılardan gelen paralarla ödemenin yapıldığı bir dolandırıcılık yöntemidir. 

İktisadi olarak iyi konumda olan bir ülkede faiz oranları oldukça düşüktür. Bu bir nedenle fona ihtiyacı olan kişiler için ucuz borçlanma demek olduğu kadar birikimlerini değerlendirmek için faiz geliri talep edenler için de düşük kazanç demektir. İşte bu noktada kişi, finansal kurumların vaadettiğinden daha fazla faiz getirisi önererek yatırımcı kazanmaya çalışır. Örneğin ülkedeki faiz oranı %3 ise Ponzi Oyunu oynayan kişi yatırımcılara %10 faiz önerir. Ardından %10 faiz getirisi vaadettiği kişilerin parasını ödemek için yeni yatırımcılara %11 faiz önerir. Aynı şekilde %11 faiz önerdiği kişilerin parasını ödemek için yatırımcılara daha yüksek faiz önerir. Bu döngü sayesinde -ülkede finansal istikrar sürdüğü sürece- hem oyunu oynayan kişi hem de yatırımcılar kazanmış olur.
Tarihte bilinen ilk ponzi oyunu, bu sisteme adını veren Charles Ponzi tarafından 1920 yılında gerçekleştirilmiştir. Ponzi, bu oyun sayesinde kısa sürece 10.000 yatırımcıyı posta pullarını kullanarak bir arbitraj karı elde ettiğine inandırmış; ancak aslında ortada olmayan bu karlar nedeniyle oyun daha fazla sürdürülememiş ve sistem kısa sürede çökmüştür.

Türkiye’de saadet ve titan zinciri adıyla bilinen yöntemler ponzi oyununa örnek olarak verilebilir.
Ponzi sistemi yaklaşık 100 yıldır uygulanan kötü niyetli insanlar tarafından network marketing sektörü ticari modeli altında pazarlanmaya devam eden bir dolandırıcılık oyunu olarak devam ediyor.
Son yıllarda mobil ve internet iletişiminin artmasıyla bu gibi kötü niyetli organizasyonlar çoğlarak artmaya devam ediyor bu sistemler hyip olarakda aratırsanız mantığını daha detaylı anlayabilirsiniz ömürleri (3 ila 1 yıl ortalama olarak değişir. )

“Meraklandırmak istemiyorum fakat bir sorum olacak. Bu zamana kadar bilgisayarınız için çalıştınız, taksitlerini ödediniz. Belki de bir keyif aracı olarak kullandınız. Şimdi bilgisayarınızın sizin için çalışıp aylık gelir sağlayacağını söyleseydim, bundan yararlanmak ister miydiniz?” Ekip kurmak zorunda değilsiniz istedğiniz kadar kazanabilirsiniz basitçe ne kadar para yatırırsanız biz size 2 katından fazlasını veririz smile ifade simgesi güzel değil mi ! şeklinde sunumlarla insanları kandırmaya devam ediyorlar,

Sözde Kairos Teknoloji Planı ticaretinde, sizin bilgisayarlarınızda ki harddiskleri kiralayarak günlük belli sürelerde açık tutarak depolama (storage ) hizmeti sağlıyorsunuz bunun içinde bir giriş bedeli ödüyorsunuz.

Sistemin ayrıntılı bir kazanç planı şeması var ama mantık her ponzide olduğu gibi aynı normal yasal yatırım organları dışında kazanç vaad etmesi bunuda çok güzel bir makyaj yaparak sanki sizin bilgisayarınızdan elde edilen hizmet sayesinde bir kiralama olduğu söylenerek sistem çalışıyor tek amaç ponzinin temel mantığı, saadet zinciri oluşturmak bu tarz sistemler belli bir süre sonra kapanmaya mahkumdur. ortada bir ticaret yoktur, sadece hileli ve cezbedici yollarla kurbanları kandırmayı hedeflemektedir.

Sistemde ekip kurmanızda kazanabileceğiniz söylenir örneğin: 597$’lık paket ile başladığınızda aylık 124$ ve toplamda 1 yılda 1.492$ kazanacaksınız. Yani 2.5 katına çıkıldığı bilgisi veriliyor dikkat ederseniz yatırdığınız paranın 2 katından fazlasını taahüt ediyorlar sadece günde belirli saatler bilgisayarınızı açık tutarak ne kadar etkileyici değil mi?

İş planı ilerledikçe aylık milyonlarca dolarlık gelir kazanabilme ihtimalinizden bahsediliyor yapı itibariyle imkânsızdır, ekip kurmayayım sadece paramı katlayayım derseniz. hatırlarsanız bu sistemler bir ticaret değil doldur boşalt organizasyonudur parasını kurtarabilen azınlıktan olursanız çok şanslısınız birde eşinizi dostunuzu böyle birşeye davet ettiğinizi düşünürseniz yaratılan mağduriyeti hesaplamak güç değil. Yani kaba bir hesapla 10 – 20 -50 bilgisayarla bir sistem kurup çok büyük paraları risksiz kazanmanız mümkün olduğu iddia ediliyor düşünün, 10 bin tl yatırımınız 2 katı geri dönüyor 100 bin tl yatırırsanız 200 bin tl hiçbir resmi yatırım aracında böyle bir karlılık söz konusu değildir! Kolay ve hızlı para kazanabileceğiniz ikna edilerek ne kadar kişinin mağdur olabileceğini görüyorsunuz değil mi?

Gelelim sözüm ona hosting cloud depolama maliyeti ve güvenlik unsurlarını sözüm ona şirketler güvenlik için kairos technologies’i tercih ediyormuş. Burada gelişen dünya da internetin önemi ve bir çok şey anlatacaklar, internet gelişiyor depolama hizmetleri gelişiyor bunlar doğru fakat düşünün niçin microsoft sony sizin evinizdeki bilgisayarın harddiskini kiraya versin ! Şu an dünyada depolama maliyeti gb başı 0,05 Dolar civarında bu firma gb başı ne kadar kiralama teklif ediyor, o kadar yalan yanlış ve teknikten o kadar uzakki bu kısma girmeye gerek görmüyoruz, gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz, çünkü başlı başına çok vahim bir dolandırıcılık şebekesi size bir iş fırsatı sunmuş durumda, teknik tutarsızlıklar önemsiz kalıyor!

İnterneti doğru kullanırsanız doğru bilgiye ulaşmak zor değil yurt dışında insanlar daha bilinçli insanlar deneyimlerini ve tecrübelerini paylaşıyorlar. “Kairos Scam “(Kairos aldatmacası) diyerek google da arama yapalım. Dolandırıcı olduğuna ilişkin Birçok sonuca ulaşabiliyoruz.
Sizi Kairos Planet işini anlatan bir arkdaşınız olabilir, bilgi sahibi olmayabilir kızmayın! %90’ı gerçekten bilgi sahibi değil ama siz doğruyu artık biliyorsunuz. Bunun bir titan saadet zinciri olmadığını ponzi olmadığını söyleyeceklerdir. Bakalım Şirketin arkasında kimler varmış yakında kokusu çıkar…

Süpriz, kendi ülkelerinde ponzi sistemlerde (titan saadet zincirlerinde) pazarlama yapmış kişiler tarafından kurulmuş Kairos şirketi ne kadar tesadüf değil mi smile ifade simgesi Yani sistemi kuranlar bu işi daha önceleri de yapmışlar ponzi dolandırıcılığında tecrübeliler ülkemizde binlerce mağdur yaratmak için yeni tezgahları ile avlarını arıyorlar. Gördüğünüz gibi artık ithal dolandırıcılar iş başında, buraya kadar kısaca işin mantıksızlığı tutarsızlığı ve nasıl ponzi oyunuyla dolandırıcıların nasıl mağdur avladığını ve Kairos’un ne olduğunu görmüş olduk.

Bu işte bazıları iyi paralar kazandıklarını göstereceklerdir doğrudur sistemin bir ömrü var baştakiler güzel paralar kazanacaklar, fakat kaç kişi ne kadar kaybedeceği konusu hayal gücünüze kalmış, oran %90 dan fazla olacak her ponzide olduğu gibi tatbiki de…

Ayrıca ben illegal her türlü amaç için dünya çapında dev bir bilgisayar ağı kurmak istesem böyle bir sistemle yapmanın çok iyi bir fikir olduğunu biliyorum, Şöyle hayal edin Bu sistemi Türkiye’ de varsayalım bu sistemi 500 Bin Kişi kullanıyor bilgisayarlara emir veriyorum MİT,TSK vs siber saldırı başlat… Olmayacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yada kişisel bilgisayarınızdan verdiğiniz boş alanın çocuk pornoları ile doldurulmayacağını…

Size ticarette risk varda diyebilirler, fakat risksiz kazanç vaat ettiklerini unutmayalım, Tabi olabilir, Türkiye’de resmi mevzuatlara uygun firmalarda batabilir, kaçabilir değil mi? Sonuçta bir hukuk sistemimiz var Diyelim ki bu firmaya karşı dava açmak istediniz hakkınızı arayacaksınız! Karşınızda yasal resmi vergisini ödeyen bir işletme varsa muhatap bulabilirsiniz bakalım! Kairos Planetta durumlar nasıl!

1- Türkiye’de resmi bir ofisleri yok, Yaptığımız araştırmalar sonucunda Herhangi vergi dairesinde ve ticaret odasında kaydı olmadığı bilgisine ulaştık, Yani Yasa dışı olarak Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyorlar.

2- Network marketing yöntemiyle çalıştıkları için, 5/01/2015 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan Gümrük Ticaret Bakanlığı İŞ YERİ DIŞINDA KURULAN SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ ile artık doğrudan satış sistemine ilişkin güncel bir yönetmelik devreye tabi olmaları gerekiyor, Tabi Ülkemizde resmi ofisi bulunmayan, T.C. de izni olmayan bir oluşum oldukları için bu kural onları bağlamıyor.

Fakat aynı yönetmeliğe göre bu işi tavsiye eden kişiler, yasal olarak suç işlemiş oluyorlar.
Size işi anlatan kişi suça iştirak etmiş oluyor bu konuda bu tarz kişileri Bimer aracılığıyla Gümrük Bakanlığına ve en yakın Cumhuriyet Savcılıklarına ihbarda ve şikâyette bulunma hakkına sahipsiniz. Karşınızda size işe anlatan kişiye suç işlediğini hatırlatın!

3-Konuya ilişkin Avukatlarla yaptığımız görüşmeler sonucunda Uluslararası Hukuk Anlaşmaları gereğince sadece cezai yönden ülkeler iş birliği anlaşması içerisinde bulunmakta olduğu bilgisinden ulaştık. Terör, uyuşturucu pedofili gibi eylemlerde iş birliği içinde adalet bakanlığımız çalışmalar yürütüyor, Ancak hukuki alacaklarda Yani sizin anlayacağınız Kairos birden paranızı ödemezse yasal olarak hak iddia etme hakkınız bulunmuyor.

4- Ödemelerinizi E-payments adı altında çok güvenlikli bir ödeme bankacılık sistemi size sağlıyor diler hesabınıza dilerseniz debit bir cardda sağlayabiliyor, Hatırlarsanız, İmar bankasının offshore zedeleri gibi Yurtdışında hiç bir banka bizim ülkemizin resmi denetimine sahip değil BBDK ‘ya baktığımızda bu isimde anlaşmalı resmi bir izine rastlanmıyoruz. Konunun uzmanı finansçılarda yaptığımız görüşmelerde hakkınızı armanız gerektiğinde 1 Tl ‘nin dahi hukuki olarak kurtarılamayacağı talep edilemeyeceği konusunda hem fikirler!

Gördüğünüz gibi hakkınızı aramanız gerektiğinde karşınızda hukuki bir muhatap bulamayacaksınız, Yasal yolllardan hakkınızı aramanız ve alacağınızı tahsil etmeniz mümkün olmayacaktır!

Gördüğünüz Gibi Kairos Teknoloji, pasif kazanç tavsiye iş planı ile sözde işleyişi ile çok iyi makyajlanmış arkasında binlerce mağdur bırakacak bir ponzi dolandırıcılık organizasyonudur. !

Size de biri Kairos İş planını tavsiye ederse kızmadan onu bilgilendiririz. Doğru bilgi almasını sağlayıp daha fazla insanın mağdur olmasını engelleyebilirsiniz. Size karşı hala savunursa kibarca bir hukukçudan fikir almasını isteyin, size teşekkür etmese de hatasını anlayacaktır.!

ÖNEMLİ UYARI UNUTMAYIN!
BU YAZIYI SOSYAL AĞLARDA LÜTFEN PAYLAŞALIM…

Not: Konuyla ilgili ulaşan Kairos çalışanlarını bize ulaşarak böyle olmadığını söylediler, kendilerini Adli ve Hukuki makamlara yönlendirdik, hala aksini ispatlayan bir kanıt bizlere sunamadılar. Kendilerine bir kez daha geçici kazançlar için insanları mağdur etmemeleri konusunda uyarıyoruz.

Size ve yakınlarınızı ısrarla bu işe dâhil etmeye çalışan kişileri Bimer kanalıyla ihbar ederek, mağduriyetlerini önüne geçilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Suça ortak olmayın!

Önemli Not: Bu yazı donanimhaber.com formundan alıntı yapılarak yazılan bir yazıdır metin düzeltmeleri ve bazı eklemeler yapılarak hazırlanmıştır… Yazının temelini yazan arkadaşa sonsuz teşekkür ederim...

Kairos Planet Dolandırıcılığı İle İlgili Türkiye deki haberler…

http://www.huseyindikmen.com/2016/10/kairos-dolandrclg-kairos-scam-hyip.html
https://www.sikayetvar.com/kairos-planet-bos-vaatler-kaybolan-paralar
http://kairosteknolojis.blogspot.com.tr/2016/04/kairos-dolandrclg-ve-organize-suclar.html
http://kairosyalani.blogspot.com.tr/
http://www.webtekno.com/internet/bilgisayarini-acik-tut-para-kazan-diyen-kairos-25-milyon-dolar-kazanmis-h18538.html
http://www.milliyet.com.tr/yeni-vurgun-zinciri-kairos-a-uye-gundem-2326284/
http://www.abayil.com/kairos-planet-dolandiriciligi/
http://www.nkariyer.com/haber/gundem/2016/7/12/londrada-kairosu-kurdular-turkiyede-50-bin-kisiden-25-milyon-dolar-topladilar
http://www.haberanalitik.com/gelismemis-toplumlarda-umut-tacirciligi-ponzi-oyunu.html
http://uzmanim.net/soru/kairos-nedir-kairos-guvenilir-mi/72102
http://kim7tv.com/para-kazanma/kairos-dolandiriciligi/
http://www.ustayoda.com/tag/kairos/


Kairos' ta Üyelik Sistemi Yok Ne alakası var diyenler iyi baksın bu tabloları da ben hazırlamadım sunumlarında insanlara bu şekilde anlatıyorlar. Madem üyelik sistemi alt üyelik yok ne diye bu sisteme bulaşanlar yeni kurbanlar arıyorlar kendileri kazansın dursun.  Size yedirmek için atmayacakları yalan yok benden söylemesi... Ne kadar çok üye o kadar çok para Sen artık yönetici sin kariyer yapıyorsun hakkındır diye kandırmayın Hakkı Söyleyin  "Kul Hakkıdır"... deyin...


Kairos Sahtekarlığı


Kairos Dolandırıcılığı

Kairos Dolandırıcılığı

Kairos Dolandırıcılığı


Kairos Sahtekarlığı

Kairos Dolandırıcılığı

İletişim Bilgileri:
info@huseyindikmen.com
huseyinface
huseyindikmen
huseyindikmen
g+HuseyinDikmen
+90 212 909 04 96
(Sesli mesaj bırakın)
Hüseyin Dikmen 
ECDL, ANS, MCP, MCSA, MCSA+S, MCTS, MCITP
"Bilimin ışığı yarınlarınızı aydınlatsın"
Gerçekten gerekli değil ise bu sayfayı yazdırmayın. Ormanlarımız yok olmasın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Saygılar, Sevgiler...
Hüseyin Dikmen